Aplikace Včelka

Aplikace Včelka

Hravá vzdělávací aplikace do třídy i na doma!

„V loňském školním roce se v době domácí výuky Včelka osvědčila coby spolehlivý online nástroj, který pomohl mnohým rodičům i pedagogům funkčně zvládat i koordinovat výuku. Jsme moc rádi, že můžeme být součástí letošního online ročníku konference Učitel-In a umožnit tak dalším školám, aby Včelku bezplatně vyzkoušely a daly online vzdělávání zelenou 😊!“

Andrea Nekvapilová, lektorka češtiny podílející se na obsahu aplikace Včelka

Včelka (www.vcelka.cz) je online / mobilní výuková aplikace, která funguje jako pomocník při upevňování základních stavebních kamenů prvostupňového vzdělání. V současnosti je možné ve Včelce interaktivně trénovat čtení a cizí jazyky (angličtinu, španělštinu či němčinu).

Jakožto trenérka čtení je Včelka vhodná pro individuální trénink, a to zejména pro děti s SPU – např. dyslektiky, děti z odlišného jazykového prostředí či obecně prvočtenáře, i pro skupinové interaktivní procvičování celé třídy.

Jakožto lektorka cizích jazyků je Včelka určena všem prvostupňovým žáčkům, kteří chtějí/potřebují své dovednosti v daném jazyce hravě zlepšovat.

Počet rodičů, kteří Včelku kdy vyzkoušeli překročil před pár dny krásné číslo 100 000, počet zapojených škol se pohybuje kolem čísla 750. Připojte se také a bezplatně Včelku vyzkoušejte! Více na adrese www.vcelka.cz nebo na naší podpoře podpora@vcelka.cz / +420 799 512 123!

Po rozkliknutí se Vám zobrazí materiál v PDF
Po rozkliknutí se Vám zobrazí materiál v PDF